Bestand
Huis te koop in Calafell, Tarragona
REF. 1665

144 m2

3

2

1
verkoop: 292.000 €
Beschrijving
Huis te koop in Calafell, met 144 m2, 3 kamers en 2 badkamers, Garage en Bergruimte.
Kenmerken
Verkoopprijs 292.000 €
Prijs/m² 2.028
I.B.I. 855 €
Bouwjaar 1977
Cédula de Habitabilidad CHT00614822001
Bebouwd 144 m2
Nuttig 108 m2
Perceel 280 m2
Slaapkamers 3
Badkamers 2
Bergruimte
Staat
Garage
Energiescore (G) BEKIJK
Elektriciteit
Water
Efficiëntieschalen

Emissie-efficiëntie 95,00
Verbruiksefficiëntie 375,00
375
95

Neem contact op

Wilt u meer informatie over dit eigendom? Vul dan het formulier in:

 Ja, ik aanvaard de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid